Novinky

TCR Backstage: Macao

Prvá sezóna Maťa Homolu v seriáli TCR International Series má pred sebou záverečný pretekársky víkend. Aktuálne 5. miesto v celkovom hodnotení, a v podstate, stále šanca siahnuť aj na stupne víťazov.

TCR Backstage: Malajzia

Dva týždne prešli extrémne rýchlo a Maťo sa hlási opäť z Ázie, tentokrát z Malajzie. Výborný výsledok v poslednom pretekárskom víkende vrátil Maťovi opäť elán a dodal potrebné povzbudenie.

Maťov návrat do TOP 5 v seriáli TCR International Series po pretekoch v Singapure

Maťo Homola má za sebou úspešný víkend v Singapure, keď si na mestskom okruhu vyjazdil druhé miesto v kvalifikácií, v prvých pretekoch obsadil štvrté miesto a v druhých sa prepracoval z 9. miesta na štarte až na 5. miesto!

TCR Backstage: Singapur

Maťo Homola je opäť v Ázii! Tentokrát bude pretekať v Singapure, popri seriáli pretekov Formule 1! Ako inak, aj teraz vám prinášame rozhovor z lietadla na ceste do tejto exotickej krajiny.

TCR Backstage: Thajsko

Končí sa dlhá, takmer dvojmesačná prestávka a opäť si môžete prečítať čerstvé riadky nášho seriálu, na ceste s Maťom Homolom. Tentokrát tu máme zatiaľ najdlhší presun, do Thajska.

TCR Backstage: Sochi

Ôsme pokračovanie seriálu je posledné pred letnými prázdninami. Tentokrát sme na ceste z Budapešti do ruského Sochi, s medzipristátím v Moskve. Ešte stále nám v hlavách víria emócie z posledného pretekárskeho víkendu, kde sa Maťovi podaril výborný úspech, keď sa ako prvý Slovák postavil na stupienok víťaza v pretekoch seriálu TCR International Series v Nemecku. Aktuálne sa nachádza v celkovom hodnotení na 3. priečke, so stratou len 4 bodov na prvých dvoch pretekárov.

Maťo Homola zvíťazil na pretekoch v Oscherslebene!

Maťo Homola to dokázal! Po prvý krát v kariére sa postavil na najvyšší stupienok pre víťazov v TCR International Series po výhre v prvých pretekoch. V druhých pretekoch obsadil 5. miesto a v celkovom poradí sa posunul na výborné 3. miesto.

TCR Backstage: Oschersleben

Maťo je na roztrhanie. V stredu si s nami zajazdil na úplne novom SEATe Ateca a včera už opäť sedel za volantom svojho SEATu Leon TCR, na testovaní v Oscherslebene.

Maťo Homola na pódiu aj na Salzburgringu!

Slovenský pretekár, Maťo Homola, nadviazal na pódiové umiestnenie z Imoly fantastickým tretím miestom aj na Salzburgringu! V prvých pretekoch obsadil tretie miesto a v pretekoch číslo 2 skončil na piatom!

Flash správy TCR Salzburg

Náhly dážď spravil z kvalifikácie na Salzburgringu lotériu.

TCR Backstage: Salzburgring

Ani sme sa nenazdali a je tu šieste pokračovanie nášho tradičného seriálu, na ceste na rakúsky Salzburgring.

TCR 2016 - Druhé miesto v Imole!

Už štvrtý pretekársky víkend, a teda preteky č. 7 a 8 sa konali v legendárnej Imole. Pre Maťa je to prvé pódium v seriáli TCR International Series!

TCR Backstage: Imola

Ten čas neskutočne letí a my vám prinášame už piate pokračovanie seriálu, tentokrát cestou do legendárnej Imoly. Tento krásny okruh má viac ako 50 ročnú tradíciu a atmosférou motoršportu doslova dýcha.

TCR 2016 - Úspešne v Spa

Druhé preteky na belgickom okruhu v Spa-Francorchamps priniesli dramatické momenty, Maťo Homola získal opäť výborné 4. miesto!

Flash správy TCR Spa-Francorchamps

Tretí pretekársky víkend sa karavána seriálu TCR International Series presťahovala do Belgicka na známy okruh Spa-Francorchamps.

TCR Backstage: Spa-Francorchamps

Štvrtý diel nášho seriálu pokračuje cestou na svetoznámu trať, Spa-Francorchamps. Najbližšie dni nás čaká tretí pretekársky víkend seriálu TCR International Series.

TCR Estoril 2016 - Úspešný víkend

Maťo Homola má za sebou druhý súťažný víkend seriálu TCR International Series. Maťo sa aktuálne v priebežnom hodnotení šampionátu nachádza na 8. priečke s 25 bodmi. Ešte je pred nami 18 pretekov, hra sa len začína. Maťo ukázal, že vie byť skutočne rýchly a že s ním treba počítať.

Flash správy TCR Estoril

Po prvých pretekoch víkendu výborné 4. miesto!

TCR Backstage: Estoril

Tretie pokračovanie seriálu Na ceste s Maťom Homolom a portugalský okruh Circuito Estoril. Prečítajte si, čo má Maťo nové a ako vníma začínajúcu sezónu TCR.

Všetci SEAŤáci opäť na Slovakia Ring!

Na najkrajšie zážitky sa nezabúda a preto značka SEAT pripravila pre svojich zákazníkov opäť Deň plný zážitkov na Slovakia Ringu.

Odovzdávanie vozidla súťaže "Koľko Litrov?" výhercovi

Súťaž Koľko Litrov s Funradiom je za nami. Výherca Martin Doboš si prevzal balík celoročnej starostlivosti o vozidlo značky Dynamax, ktorý bol naložený v parádnom SEATe Leon X-Perience.

TCR Bahrain 2016

Nedeľné popoludnie v Bahrajne patrilo druhým pretekom svetového šampionátu TCR International Series.

TCR Backstage: Bahrajn

Maťo Homola sa už nachádza v Bahrajne a my vám opäť prinášame exkluzívny rozhovor, ktorý pre vás pripravil ešte v lietadle. Sú to prvé ostré preteky tohto roka, tak mu držte palce!

Maťo Homola na prvých testoch sezóny 2016 vo Valencii

Po niekoľkých mesiacoch mimo pretekárskeho auta prichádza opäť čas, kedy sa Maťo dostáva do pretekárskeho kolotoča. Seriál TCR International Series sa rozbieha prvým testovaním na trati v španielskej Valencii, na okruhu Circuito Ricardo Torno.

TCR Backstage

Maťo Homola dnes odcestoval do Valencie a chystá sa na prvý test s novým vozidlom SEAT León Cup Racer. Prinášame vám nový seriál Na ceste s Maťom Homolom (alebo TCR Backstage), kde sa dozviete najčerstvejšie informácie z pretekov TCR International Series a o tom, ako sa Maťovi darí.

Podpor Maťa Homolu!

Chceš byť na každých pretekoch po celom svete spoločne s Maťom Homolom? Chceš sa viezť priamo na jeho aute? Choď na podpormatahomolu.sk a zistíš, ako si toto môžeš splniť!

Maťo Homola ide do sveta - bude štartovať v TCR International Series

O čom sa špekulovalo už pred koncom minulej sezóny sa teraz stáva realitou. Jeden z najtalentovanejších a najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov súčasnosti, dvojnásobný vicemajster Európy Maťo Homola, mieri do svetového seriálu. V sezóne 2016 bude jazdiť na SEATe León Cup Racer vo farbách profesionálneho medzinárodného tímu B3 Racing svetovú TCR International Series.

Trpká príchuť Sicíle - Pergusa

Posledné preteky tejto sezóny FIA ETCC na Autodromo di Pergusa boli pre Maťa Homolu a jeho tím so SEAT Leon Cup Racer veľmi nešťastné. Po vydarenej kvalifikácii Maťo nastúpil do prvých pretekov z druhého miesta. Bohužiaľ pre technické problémy nedokončil ani jedny preteky.

Maťo Homola vyhral aj v Belgicku!

Maťo po sčítaní bodov z kvalifikácie a z oboch pretekov celkovo vyhral víkendové preteky FIA ETCC v Zolderi, kde sme si hrdo vypočuli slovenskú hymnu. Je to Maťove druhé víťazstvo celých pretekov za sebou, keďže pred dvoma týždňami vyhral podobne aj preteky v Brne.

Flash správy z Brna - Maťo Homola celkovým víťazom v Brne

Po letnej prestávke zatiaľ najlepšia tohtoročná kvalifikácia a prvý krát pole position, ktorú Maťo suverénnne systémom štart-cieľ premenil na víťazstvo v prvých pretekoch a po sčítaní bodov aj na celkové víťazstvo pretekov FIA ETCC v Brne.

Flash správy Paul Ricard

Priebežné správy z tretích pretekov FIA ETCC na okruhu Paul Ricard vo Francúzsku. Najrýchlejší čas v tréningu a trápenie v kvalifikácii. Napriek kolízii v prvých pretekoch vynikajúce tretie miesto v záverečných pretekoch.

Flash správy zo Slovakiaring

Priebežné správy z druhých tohoročných pretekov ETCC na okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni.

Zraz klubu SEAT

Počas horúceho víkendu 13. - 14. 6. 2015 sa v prekrásnom prostredí Liptovského Trnovca konal tradičný zraz klubu SEAT. Nadšenci značky sa zišli z celého Slovenska aby si spolu zasúťažili a strávili víkend plný zábavy.

Flash správy z Hungaroringu

Maťo Homola na svojom novom SEAT Leon Cup Racer a jeho tím nám priebežne prinášajú správy z prvých tohoročných pretekov seriálu ETCC na Hungaroringu.

Som pripravený priniesť zlato pre Slovensko!

„Som dobre pripravený na sezónu“, hovorí Maťo Homola a pokračuje: „auto je výborné, SEAT Leon Cup Racer prekračuje od začiatku všetky moje očakávania. Testovania dopadli dobre a s tímom ladíme už len posledné detaily, aby sme 2 a 3. mája na Hungaroringu odštartovali našu cestu za zlatom.“

Maťo Homola a SEAT sa spájajú na ceste za titulom Majstra Európy

Maťo Homola, jeden z najtalentovanejších motošportových jazdcov na Slovensku sa chce stať pretekárskom roku 2015 Majstrom Európy. Bude pretekať v sérii FIA ETCC SMT (single make trophy) a novú sezónu začne 2.-3. mája na maďarskom Hungaroringu v úplne novom aute SEAT Leon Cup Racer.

Pozor na rýchly SEAT, predbieha vás Maťo Homola

Správny moderný automobilový pretekár reprezentuje svojich partnerov aj mimo trate. Spoločnosti SEAT Slovensko a BOAT a.s. sa postarali aj o jeho vozidlo na bežné cesty - zatiaľ ohnivo červený SEAT Leon FR.

Cup Racer už mieri na Slovensko

Maťo Homola si v Barcelone už prevzal svoj nový SEAT Leon Cup Racer.

Jeden z najtalentovanejších motošportových jazdcov na Slovensku, Maťo Homola sa chce stať v roku 2015 Majstrom Európy.

Maťo bude pretekať v sérii FIA ETCC SMT (single make trophy) v úplne novom aute SEAT Leon Cup Racer.

Nový SEAT Leon Cup Racer

Nový SEAT Leon Cup Racer s výkonom 330 koní (243 kW) je pripravený na preteky po celom svete a naznačuje, ako by mohol vyzerať SEAT pre preteky cestných vozidiel. Leon Cup predstavuje základ pre ďalšie vývojové práce a testovacie jazdy, ktoré budú prebiehať v nasledujúcich mesiacoch.